Skip to content
Strona główna » Jak zacząć?

Jak zacząć?

  Chcesz mieć własny dom, ale nie wiesz jak zacząć?
  Tutaj znajdziesz kluczowe wskazówki o tym, jak rozpocząć drogę do własnego domu
  i uniknąć kosztownych błędów już na etapie wyboru działki czy projektu.


  SPRAWDŻ DZIAŁKĘ
  Zanim kupisz działkę upewnij się, że ma Warunki Zabudowy albo jest objęta Miejscowym Planem, który pozwala na budowę domu takiego, jaki planujesz.
  Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do architekta, który przeanalizuje wszystkie aspekty niezbędne do bezpiecznej budowy domu – więcej o wyborze działki w poprzednim wpisie.


  WYBIERZ ODPOWIEDNI PROJEKT DOMU

  Przejrzyj projektu gotowe lub inspiracje do projektu indywidualnego – dom powinien być dopasowany do Twojej działki, spełniać potrzeby funkcjonalne i estetyczne Twoje i Twojej rodziny oraz mieścić się w budżecie.
  Najlepiej udaj się do architekta przed ostateczną decyzją dotyczącą projektu – profesjonalna analiza pozwoli Ci spokojnie rozpocząć dalsze etapy drogi do własnego domu.


  KONIECZNIE IDŹ DO ARCHITEKTA

  Większość z nas uważa, że poradzimy sobie sami, jednak budowa domu to ważna decyzja i konsultacje z architektem już na etapie zakupu działki oraz poszukiwań projektu to absolutny MUST! Profesjonalna analiza i poparte branżową wiedzą porady pozwolą Ci podjąć właściwe decyzje i uniknąć kosztownych błędów już na etapie projektowym.

  Niezależnie od tego na jakim etapie jesteś – umów się na konsultacje.
  Przeanalizujemy Twoją sytuację i doradzimy najlepsze rozwiązania,
  dzięki którym unikniesz kosztownych błędów już na etapie projektowym.

  rezerwacje terminu telefonicznie – 664476336 lub mailowo – mb2.pracownia @gmail.com

  #projektdomu #wybordzialki #kiedydoarchitekta #projektindywidualny #budowadomu #adaptacjaprojektu #konsultacjezarchitektem #architktpabianice #architektlodz

  POZOSTAŁE ARTYKUŁY
  Jak wybrać dobrego architekta?

  Jest kilka czynników, które od pierwszego kontaktu wskażą Ci dobrego architekta, z którym warto współpracować. Tutaj zna…

  Kiedy do architekta?

  Dlaczego wizyta u architekta to najlepszy krok w każdym przypadku? Niezależnie od tego, czy masz już działkę i wyma…

  Jak zacząć?

  Chcesz mieć własny dom, ale nie wiesz jak zacząć? Tutaj znajdziesz kluczowe wskazówki o tym, jak rozpocząć drogę do włas…