Skip to content

KONSULTACJE

Konsultacje architektoniczne to najlepszy pierwszy krok, jaki możesz podjąć przy budowie.

Podczas spotkania przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji, zbadamy uwarunkowania działki, Twoje potrzeby projektowe i preferencje dotyczące przyszłego projektu. Zaproponujemy również plan działania i najważniejsze kroki do podjęcia w pierwszej kolejności.


DLA KOGO KONSULTACJE?

Dla Ciebie, jeśli

– zupełnie nie wiesz, gdzie zacząć

– szukasz działki i chcesz ją dobrze sprawdzić

– masz działkę i nie wiesz, co dalej

– szukasz projektu, ale nie wiesz na 100%, który będzie najlepszy dla Ciebie

– masz wizję wymarzonego domu, która dzięki naszemu doświadczeniu może zostać doszlifowana i zaowocować piękną realizacją

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Podczas tworzenia projektu indywidualnego, skupiamy się na Twoich potrzebach i wymaganiach – zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych.
Dopasujemy kształt i wygląd domu do paramentów Twojej działki oraz do tego, jak funkcjonujesz Ty i Twoja rodzina. Jeśli w każdym z gotowych projektów coś CI nie odpowiada albo Twoja działka ma niestandardowe wymiary/usytuowanie, to projekt indywidualny jest na to odpowiedzią.

ADAPTACJE PROJEKTÓW GOTOWYCH

Udało Ci się znaleźć gotowy projekt, który (prawie) w 100% odpowiada Twoim potrzebom?
I tak konieczna będzie jego adaptacja, czyli usytuowanie na działce, sprawdzenie zgodności z lokalnymi przepisami oraz zaprojektowanie przyłączenia mediów.
Sprawdzimy i zaprojektujemy wszystkie te elementy, aby bez problemu uzyskać pozwolenie i rozpocząć budowę, w oparciu o kompletną dokumentację.